GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 15
Celkově: 1335743
Měsíčně: 14926
Denně: 486

Samara Morgan

20. 12. 2013
Obecné

Samara Morgan je fiktivní postava z hororové filmové série Kruh.

Záhada Samara Morgan

samara-morgan.jpg

Typ Sériová vražedkyně
Výskyt Studna, Montgomery, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ 

V Y V R Á C E N Á

Popis filmové Samary

Údajně existuje pověst o tom, jak matka shodila svojí dceru do studny, kterou uzavřela a poté sama skočila ze skály. Všechny tyto informace byly zachyceny na jednu kazetu, která se později naneštěstí dostala mezi lidi. Říkalo se, že kdo ji zhlédne, tak do sedmi dnů zemře. Neexistovala žádná možnost záchrany. Lidé však na tuto pověst nevěřili a na kazetu se i přesto dívali. O týden později je však u televize čekala opravdová noční můra. Alespoň tak to vypráví populární filmová série Kruh.

Popis Samary ve hře

Záhada "Samara Morgan" vznikla na základě jednoho velkého výmyslu. Někdo si pouze usmyslil, že by se Samara mohla ve hře vyskytovat, když se dotyčnému ve hře stávaly podivné věci, které se Samary ani nemusely týkat. Samara Morgan je ve hře GTA San Andreas velice populární mýtus, který byl dlouhou dobu považován za pravdivý. Mýtus o Samaře se zrodil po objevu velice zajímavé studny uprostřed města Montgomery, která má údajně na Samaru odkazovat. Badatelé tvrdí, že se má v určitý čas a den u této studny skutečně objevovat. Tento přesný čas ale doposud nebyl potvrzen. Samara má být velice nebezpečná a ke smrti prý stačí pouhý pohled do jejích očí. Jejím výskytem by měl být nově také CJův dům v Grove Street (související se záhadou "Duch CJovy matky"). Bohužel se jedná o vyvrácenou záhadu a to i z toho důvodu, že se nachází v mnoha módech.

samara-morgan.jpg

Zajímavosti

1. Studna v Montgomery vlastně není studna jako taková. Měl by se do ní totiž ukládat vysoce radioaktivní toxický bioodpad, což prozrazuje značka na oplocení. V této studně také můžeme najít zajímavou zeminu, na kterou můžeme narazit např. u Leatherfacových chatek. Měla by zde být také souvislost se znečištěným jezírkem v Back 'O' Beyond. Mnoho hráčů studnu označuje jen za pouhý easter egg od Rockstar Games.

biowaste.jpg

2. Poblíž studny se nachází jedna fosforeskující cihla. Nejlépe ji zahlédnete za tmy.

fosforeskujici-cihla.jpg

3. Ohledně toxické studny vzniklo mnoho teorií. Většina z nich se týká např. zmutovaného Piggsyho. Ten se totiž mohl, podle badatelů, nechat ozářit radioaktivním zářením vycházejícím ze studny.

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička