GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 10
Celkově: 1379003
Měsíčně: 12782
Denně: 400

Serial Killer Kovboj

20. 12. 2013
Obecné

Serial Killer Kovboj, někdy také "Mr. Trenchcoat" nebo "Undertaker", je známý sériový vrah z GTA San Andreas.

Záhada Serial Killer Kovboj

serial-killer-kovboj.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt Bone County, Tierra Robada, GTA San Andreas
Chování Nebezpečné
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jedná se o muže s černým pláštěm, kloboukem stejné barvy a šátkem se vzorkem americké vlajky okolo krku, který se objevuje ve všech pouštních městečkách včetně Big Earu, hospůdky Lil' Probe Inn, gejzíru Regular Tom, striptýzového klubu v Bone Country a také jako fotograf ve stejnojmenné záhadě "Fotograf". Popravdě na něj na těchto výskytech však narazíme velice zřídka. Ve hře se, podle mnoha badatelů, objevuje několik typů Serial Killer Kovbojů (např. Mr. Hat, Paranoid Kovboj či Killer Kovboj). Jedná se o postavy, které jsou oblečené podobně jako Serial Killer Kovboj a podobně se také chovají. Je velice zajímavé, že zrovna tyto postavy ještě nikdo neviděl, aby si spolu přátelsky povídali na chodníku. Všechny záhady okolo těchto tří typů kovbojů jsou ale bohužel jen výmysly a podvody. My se však nyní podíváme na nejznámějšího Serial Killer Kovboje ve hře, o kterém badatelé spekulují dodnes.

serial-killer-kovboj.jpg

Mapa výskytů

serial-killer-kovboj.jpg

Stále jsme vám ještě neprozradili, odkud se vlastně vzal fakt, že se jedná o sériového vraha ? Údajně se jedná o postavu podobnou různým filmovým hororovým charakterům. Tvrzení mnoha hráčů jasně vypovídají, že by měl být agresivní a že by měl střílet po ostatních chodcích včetně vás. Je také často spojován s mimozemšťany (viz níže). Měl by nosit mnoho zbraní (v noci by to údajně měla být kudla). Celá legenda pravděpodobně odstartovala po použití Riot módu, při němž chodci panikaří a bojují proti sobě (cheat AJLOJYQY). Serial Killer Kovboj doposud ještě stále nebyl dopodrobna prozkoumán.

Spojitost s mimozemšťany

Největší podivností tohoto tajemného muže je ta, že vyslovuje velice zajímavé hlášky např. "Cizinci se blíží!", "Nedovolte jim, aby mě opět unesli!", "Nemůžete mi ukradnout mou mysl!", "Jsou to hlasy!" a mnoho dalších. Na základě toho si badatelé odvodili, že by mohl mít nějaké pletky s mimozemšťany, ba dokonce by on sám mohl být jeden z nich. Téměř se nám zde rýsuje scénář filmu Čtvrtý druh. Dlouhou dobu také několik badatelů tvrdilo, že Serial Killer Kovboj nevykazuje žádnou teplotu za použití termovizuálních brýlí. Místo toho je ledově modrý. Ukázalo se, že se jedná o pouhou lež. Mimoto se také řadí mezi pravděpodobné členy Epsilon Cultu. Stojí za zmínku také říct, že se objevuje i v jiných dílech série Grand Theft Auto. Zde ale již nezpůsobuje takový rozruch (kromě GTA 3).

Zajímavosti

1. Badatelé hlásí, že zřejmě objevili jeho pravděpodobné sídlo. Vyskytuje se v kraji Tierra Robada severozápadně od Torenova ranče. Mnoho hráčů totiž tvrdilo, že se zde Serial Killer Kovboj objevuje a útočí na vás. Bohužel se to ale nikdy nepotvrdilo. Sídlo už je zajímavé tím, že se vedle stodoly v keři nachází tzv. "ukrytý prostředek". Kromě něho by se tu také mělo objevovat auto Bobcat.

farma.jpg

2. Serial Killer Kovboj je známý svým agresivním chováním. I přesto ale existuje mnoho vyjímek. Může se stát, že když na Serial Killer Kovboje zaútočíte pěstmi, tak se sebere a jde dál bez žádného odporu.

3. Název souboru se skinem Serial Killer Kovboje je "DWMOLC2.TXD".

4. Serial Killer Kovboj se také často objevuje ve Flint County jako fotograf ve stejnojmenné záhadě (zde).

Teorie

1. Mnoho hráčů tvrdí, že šest pytlů v jámě nedaleko Las Brujas jsou pravděpodobně oběti Serial Killer Kovboje. Podobně jako u jeho sídla nedaleko Torenova ranče můžeme i zde narazit na auto Bobcat.

Video (DaviDustin) 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička