GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335943
Měsíčně: 14994
Denně: 519

Shady Creeks Mystery

20. 12. 2013
Obecné

Shady Creeks Mystery je společný název pro záhady "Medvěd", "Vlk" a "Příšera z Shady Creeks".

Záhada Shady Creeks Mystery

nezname.jpg

Typ Podivné 2D textury znázorňující zvířata či příšery
Výskyt Shady Creeks, GTA San Andreas
Chování 2D textura
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Medvěd

Medvěd je méně známá záhada ze hry GTA San Andreas. V beta verzi hry skutečně existoval a údajně jste ho měli zabít v jedné misi. V interních souborech hry můžeme dokonce najít jeho textury. Medvěd byl spolu s ostatními zvířaty z neznámých důvodů odstraněn z finální hry. I přes tyto informace se badatelé stále domnívají, že se v lesích něco objevuje (spekuluje se spíše o 2D textuře). Usuzují tak podle současných důkazů a odkazů.

Důkazy

1. Nedaleko Angel Pine se nachází shromaždiště několika kamenů. Pokud se ze správného úhlu (přibližně z jihu na sever) podíváte na rozeseté kameny zachycené na obrázku, můžou vám připomínat medvěda. Z tohoto důkazu také badatelé vyvodili pravděpodobný výskyt medvěda - Shady Creeks.

medved.jpg

2. Druhý důkaz můžeme najít v Ammu-nationu. I přesto, že mnoha badatelům připomíná spíše tygra, by měl být na terči vyobrazen medvěd.

medved---terc.jpg

3. Poslední důkaz můžete najít ve Flint County na farmě, kde se také nachází váš savehouse. Na střeše zdejšího domu je korouhev symbolizující medvěda (než více častější slepici). Ostatně by korouhev mohla připomínat i jiná zvířata.

korouhev.jpg

Vlk

Záhada "Vlk" se velice podobá popisu záhady "Medvěd" a velmi často se plete s příšerou z Shady Creeks. V Shady Creeks se má také onen vlk vyskytovat. Podle mnoha badatelů by měl být vyobrazen ve 2D typu textury. Nečekaný objev udělal příspěvkář CCman327, který pořídil fotografii, na které je podle něho zachycena tato 2D textura vlka. Příspěvkář na tuto texturu narazil při hledání Bigfoota. Párkrát do ní vystřelil a textura následně zmizela. Jedná se tedy o odkazy na skutečná zvířata, která existovala v beta verzi, ale nakonec byla odstraněna ?

vlk.jpg

Příšera z Shady Creeks

Příšera z Shady Creeks je poměrně známá záhada. Jedná se o příšeru typu 2D textury, která by se měla objevovat v kraji Shady Creeks ve večerních hodinách. Je charakteristicky téměř shodná s medvědem a vlkem. Zahlédnout byste ji měli z větších dálek. Od těch dob, co Rockstar Games vyslovili hlášku: "Ne, Bigfoot ve hře není, ale v lese něco je...", se velice ovlivnilo pátrání po příšeře z Shady Creeks, medvědovi a vlkovi. Druhá část oficiálně vyslovené věty by mohla označovat právě tyto záhady. 

Video (DarkMythHunter)

Video (Torres)

Naše teorie

Podle nás Rockstar Games ve hře opravdu nechali pozůstatky (brány jako easter eggy), které nás mají odkazovat na beta verzi hry GTA San Andreas. V určitém čase na určitém místě se mají zobrazovat 2D textury různých zvířat, které na onom místě jindy nenajdete. Záhady medvěd, vlk a příšera z Shady Creeks jsou postaveny na stejném základu (objevují se ve formě 2D textur ve stejném kraji). Co když jsou ale všechny tyto záhady jedna a ta samá ? Jak tedy mimochodem máme ve hře rozeznat, o jakou z těchto tří záhad se doopravdy jedná ?

Jak je to doopravdy ?

Záhady "Příšera z Shady Creeks", "Medvěd" i "Vlk" jsou různé odvětví záhady "Shady Creeks Mystery", které mohly vzniknout pouze v důsledku chyb a pomalého načítání textur rostlin. Ve hře je totiž zaveden systém loadování textur všech objektů na lepší v závislosti na vzdálenosti objektu od hráče. To, co hráči v lesích při pátrání viděli, je zřejmě ona textura, která se právě načítá. Během tohoto načítání textura zbělá. V mnoha případech se také stalo, že hráči vyfotili svojí příšeru s domněním, že je to ta pravá, ale byl to pouze vzdálený patvar na skále.

Video (DaviDustin)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička