GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1379001
Měsíčně: 12781
Denně: 399

Skryté vchody

20. 12. 2013
Obecné

Skryté vchody, někdy také jako "Hidden Skydoors", jsou dvě žluté vstupní značky umístěné vysoko na obloze východně od Cluckin' Bellu ve Fort Carson, které vedou do dvou nevyužitých interiérů. Tyto značky se nachází jen o pár metrů výše nad maximálním výškovým limitem. Pokud byste se tedy vydali hledat tyto značky s jetpackem, helikoptérou nebo stíhačkou, asi byste nikdy na nic nenarazili. Je tedy potřeba použít módy a trainery, které vás nad výškový limit dostanou.

Záhada Skryté vchody

vchody.jpg

Typ Dvě žluté vstupní značky do nevyužitých interiérů na obloze
Výskyt Fort Carson, GTA San Andreas
Chování Vstupní značky
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Jak se dostat ke skrytým vchodům ?

Jak již bylo řečeno, skryté vchody se nachází o kousek výše nad maximálním výškovým limitem. Dostanete se k nim tedy jen s pomocí módů či trainerů. Ve článku GTA SA - Downloady si můžete stáhnout jeden takový trainer. Obsahuje totiž rozšíření Jetpack, které umožňuje volný pohyb po obloze nezávislý na herní fyzice. Spusťte si tedy tento trainer, následně zapněte hru, dojeďte na místo vyznačené na následujícím obrázku a stoupněte si do rohu ohrady.

mapka.jpg

Pro lepší zpozorování skrytých vchodů si zadejte cheat XJVSNAJ (půlnoc). Nyní se postavte tak, abyste viděli na Měsíc (směrem na jih). Spusťte rozšíření Jetpack (ALT+K) a nastavte rychlost pohybu na 2x (rychlosti se nastavují pomocí příkazů "ALT+[" a "ALT+]"). Nyní leťte zhruba 10 sekund směrem vzhůru (ALT+,). Po tomto časovém úseku by se měla na obloze mihnout první žlutá značka. Pomocí Jetpacku se také můžete na obloze volně pohybovat a chodit, takže se nebojte, že spadnete.

První interiér

První žlutá vstupní značka by vás měla zavést do tohoto interiéru (po vstupu si vypněte Jetpack příkazem "ALT+K", abyste mohli normálně chodit). Můžeme si zde také prohlédnout spoustu zajímavých věcí.

prvni-interier.jpg

Druhý interiér

Jestliže chcete v matrixu navštívit i druhý interiér, zapněte si opět rozšíření Jetpack a vyleťte z prvního interiéru. Nedaleko něho by se měla nacházet další žlutá vstupní značka, pomocí které se tam dostanete. I ve druhém savehousu můžeme najít spoustu zajímavých věcí, které v jiných savehousech jen tak nenajdete (např. vana či sprchový kout).

druhy-interier.jpg

Vyjádření od Rockstar Games 

Rockstar Games se k tomuto objevu neobvykle vyjádřili. Uvádí, že značky do hry skutečně dali, ale až na tak vysoké místo, kde si mysleli, že je nikdo nenajde (ostatně se sem také můžete dostat při seskoku z letadla v jedné misi). Tyto značky by nás měli zavést do nevyužitých interiérů v matrixu. V beta verzi jste mohli při zlodějských misích tyto interiéry opravdu navštívit. Při zlodějských misích ve finální hře zde můžete ukrást spoustu věcí. Vždycky vás tu bude čekat alespoň jeden spící člověk (mnoho hráčů tvrdí, že po zabití neprodukuje krev). Ve finální verzi hry byly tyto interiéry z neznámých důvodů znepřístupněny.

Zajímavosti

1. V jedné místnosti těchto nevyužitých interiérů můžete s pomocí módů najít dokonce i skateboard (dokazují to také soubory v IMG Toolu). Bohužel se na něm nedá jezdit, ale můžete ho použít jako zbraň (podobně jako nůž).

2. Nedaleko druhého interiéru (viz obrázek výše) se nachází interiér doupěte Ballasů, který jste navštívili s Ryderem v misi "Cleaning the Hood".

Video (Torres)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička