GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1378994
Měsíčně: 12775
Denně: 393

Ulička

20. 12. 2013
Obecné

Záhada "Ulička" popisuje tajemnou uličku vedoucí k Truthově farmě, u které se nachází velký počet podivných varovných značek. Truthova farma s podivnou uličkou se nachází na území Leafy Hollow, Flint County.

Záhada Ulička

varovne-znacky.jpg

Typ Podivná ulička s varovnými značkami
Výskyt Truthova farma, Leafy Hollow, Flint County, GTA San Andreas
Chování Ulička
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Popis

Jakmile dorazíte k uličce vedoucí na Truthovu farmu z jižní strany, jistě si řeknete, že tady musel bydlet nějaký blázen. Ihned po příjezdu vás pohltí spousta varovných značek, na kterých je např. napsáno: "Nebezpečí, zákaz vstupu, nepovolaným osobám vstup zakázán", "Zákaz vstupu, porušovatelé budou zastřeleni a přeživší budou zastřeleni znovu", "Soukromá silnice, zákaz vstupu".  

varovne-znacky.jpg

Je poměrně zvláštní vystavovat tolik značek a i přitom je to jen ulička vedoucí na obyčejnou farmu. Pokud pojedete po této uličce, dopočtete se celkem 13 varovných značek. Velice podivná je také skutečnost, že na Truthovu farmu vede druhá ulička ze severní strany, na které nenajdete ani jednu z těchto značek. Jaký je ale účel těchto značek ? Všichni jistě víme, že Truth byl svým způsobem zvláštní člověk a konspirační teoretik často vystupující v rádiu WCTR, kde tvrdil, že se již potkal s mimozemšťany. Další důvod by mohl být ten, že si zkrátka chtěl uchránit svojí marihuanu před cizími lidmi. Marihuanu budete nakonec muset v misi "Are you going to San Fierro ?" spálit. Není divu, že můžeme u jeho farmy narazit právě na tohle. Na varovné značky můžeme popravdě narazit po celém San Andreas.

Zajímavosti

1. Pokud dorazíte na farmu v noci, jistě postřehnete, že je osvícena bílým světlem bez jakéhokoliv zdroje. Badatelé většinou poukazují na pouhé měsíční světlo, ale tím to rozhodně nebude. Další teorie o zdroji světla je více absurdnější a méně pravděpodobná. Říká se, že nad farmou poletuje neviditelný létající talíř, který toto světlo vydává. 

svetlo-nad-farmou.jpg

2. U farmy se vyskytuje zvláštní kamenný objekt. Jedná se o velkou skálu vyčnívající z rovného travnatého povrchu okolo ní. Badatelé ji často pojí s UFEM. Přesvědčíte se tak, že se na tuto skálu podíváte zeshora. Vypadá totiž, jako-by na ní přistálo UFO.

kamenny-objekt.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička