GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1378990
Měsíčně: 12778
Denně: 392

Záhada moře

20. 12. 2013
Obecné

Mýtus nazvaný jako "Záhada moře" je teoretickou záhadou založenou na jednoduché myšlence.

Záhada Záhada moře

nezname.jpg

Typ Teorie o nekonečnosti moře
Výskyt Moře, GTA San Andreas
Chování Teorie
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Teorie

Myšlenka celé záhady je vyjádřena v následující otázce: "Kam se dostaneme, když poletíme se stíhačkou dál do moří od ostrovů San Andreas ?". Odpověď na tuto otázku zřejmě neexistuje. Existují ale teorie, které by nám mohli pomoci rozřešit tuto záludnou otázku:

1. Nikam nedoletíme. Voda je naprogramovaná tak, aby se neustále spawnovala.

2. V mořích okolo San Andreas zřejmě funguje stejný systém jako v předchozích dílech série Grand Theft Auto. V dostatečně velké vzdálenosti od ostrovů vás hra nechá obrátit a to tak, že to ani nepoznáte a poletíte zpět k ostrovům nebo alespoň z jejich druhé strany.

3. Konec moře opravdu existuje. Na tomto dalekém konci končí textura moře a nadchází zde šedé prostředí spodního matrixu. Dokazuje to fakt, že pokud se chcete v nějakém programu teleportovat na opravdu velkou vzdálenost od ostrovů, objevíte se v šedém prostředí matrixu, přičemž hra následně zamrzne.

Co se děje v multiplayeru ?

Mnozí hráči tvrdí, že se v multiplayeru nachází neviditelná bariéra, za kterou se žádný hráč dál nedostane. Doba cesty je odhadována na několik minut letu jakýmkoliv směrem od ostrovů San Andreas. Tato bariéra se v multiplayeru opravdu nachází a ohraničuje celkovou plochu, na které mohou hráči hrát. Kdyby tato bariéra neexistovala, servery by se sekaly a neustále padaly.  

Příběh

Příspěvkářka Samantha nám příspívá jejím příběhem, který se jí stal při pátrání po této záhadě: "Strašně mě tato záhada zajímá, a tak jsem se vydala do San Fierra, vzala si člun a jela na západ do nekonečných moří. Vyjela jsem kolem půlnoci a má výprava končila v poledne herního času. V prvních třech hodinách se zatím nic zajímavého nedělo. Po další hodině se náhle začaly zvedat větší vlny a všude bylo najednou černo. Udělala jsem si přestávku a řekla si, že si zaplavu. Poté jsem opět nastoupila a jela dál. Po chvíli bylo denní světlo a velké vlny ustaly. Náhle jsem uviděla nepatrný obrys, a tak jsem jela blíž. Zjistila jsem, že jsem u Las Venturas na severu San Andreas. Bylo mi to ale divné, protože jsem po celou dobu jela na západ a najednou jsem byla na severu San Andreas. Při cestě jsem ale udělala jen jedinou odbočku, když jsem viděla ten nepatrný obrys ostrovů. Takhle bych se do Las Venturas stejně nemohla dostat. Mám ponětí, že mi něco muselo zmást mapku."

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička