GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 8
Celkově: 1378999
Měsíčně: 12779
Denně: 397

Zombie

20. 12. 2013
Obecné

Zombie je populární záhada v sérii Grand Theft Auto. Vše začalo tím, že se vynořila smyšlená legenda o zombiech v jednotlivých dílech série Grand Theft Auto. Všichni samozřejmě tomuto mýtu nevěřili a tvrdili, že se jedná o pouhý výmysl. Postupem času se ale začaly objevovat nové zvláštnosti a důkazy, a tak se začalo o zombiech v GTA San Andreas uvažovat. Samozřejmě, že zombie tak, jak je známe, ve hře neexistují. Výrobci ale do svých her vložily velice zajímavé věci, které by na ně měly odkazovat. Nyní se ale pojďme podívat na zombie v GTA San Andreas.

Záhada Zombie

zombie.jpg

Typ Odkazy na existenci znetvořených bytostí
Výskyt Vesnice na venkově, Zombotech a další, GTA San Andreas
Chování Odkazy
Existence

P O T V R Z E N Á

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Odkazy

1. Prvním odkazem na zombie a zároveń také největším postrachem mnoha hráčů je ošklivý polonahý vesničan, na kterého můžeme narazit ve všech vesnicích na venkově (mimo pouštních vesnic a Bay Side). Hráči již od prvního setkání s tímto chodcem tvrdili, že se jedná o nenápadného zombie či Leatherface. Tvrzení bylo popravdě mnohem více. Nakonec se ukázalo, že je to jen normální vesničan, který přežvykuje kousek stébla trávy v ústech. Jak ale mohli výrobci vložit do své hry tak hrůzostrašný skin postavy ? Badatelé tvrdí, že vyhledali inspiraci ve filmové sérii Pátek třináctého, ve které vystupuje vrah Jason Voorhees. Jason v mládí vypadá totiž úplně stejně jako tento člověk. Tato postava také vystupuje jako pasák "Benny" v misi "Key To Her Heart", kde ji musíte zabít. 

zombie.jpg

2. Ve čtvrti Downtown v San Fierru sídlí firma Zombotech. Jak již vyplývá z názvu, jedná se o opravdu zajímavou výzkumnou laboratoř, se kterou jsou často spojovány záhady "Nemesis" a "Ninja Lizard", a také o druhý největší odkaz na zombie. Co se ale v této vysoké kancelářské budově a v jejím podzemí skutečně odehrává ? Zkoumají se tu zombie ? Společnost Zombotech Sinister Zombie Virus Research Corporation se zabývá zkoumáním DNA a její mutace. Jejím symbolem je rozsáhlá architeknonická stavba uprostřed budovy, která připomíná dvoušroubovici DNA.

zombotech.jpg

Mapa

zombie.jpg

Teorie

1. Podle nejnovější teorie Zombotech není žádná výzkumná laboratoř, která by se zabývala DNA a její mutací. Údajně se jedná o prostý autentický hotel, který tímto způsobem láká své hosty.

Zajímavosti

1. V areálu budovy Zombotechu můžeme najít tabulku ukazující naší aktuální pozici. Jak můžete vidět, pod budovou společnosti by se mělo nacházet rozsáhlé podzemí.

aktualni-pozice.jpg

Kromě toho zde také můžeme narazit na spoustu výtahů vedoucích do jednotlivých oddělení (znaky na značkách nad výtahy připomínají různé části DNA). Hlášení z matrixu nás ale moc nepotěšilo. Pod budovou se totiž nic nenachází, a proto nemůžeme ve výzkumu této budovy dále pokračovat.

vytahy.jpg

2. Na uvítací ceduli je napsán již zmíněný název společnosti: "Zombotech Sinister Zombie Virus Research Corporation vítá své návštěvníky!". To znamená, že by se tato firma měla zabývat jakým-si zombie virem. Mohou být tedy Nemesis a Ninja Lizard projekty této společnosti, které se vymkly kontrole ?

3. Samotná budova by měla odkazovat na dům z filmu Resident Evil, který byl natočen v San Franciscu (San Fierro by mělo být navrženo podle skutečného San Francisca).

Video (GTAMyths1)

4. Čtvrtý odkaz na zombie se nachází u zchátralé krvavé chatky ve Fern Ridge v Red County, kterou nějaký čas obývala CJova přítelkyně Catalina (nachází se zde mimo jiné i zrezivělý Walton, který je mnohdy považován za ghostcar, zavěšené zvířecí kůže, kola, poklice apod.). Tato chatka je také už velice zvláštní tím, že se v ní každou noc svítí (i když jí Catalina už dávno opustila). Nedaleko tohoto domu se nachází tři hroby s lopatou. Badatelé tvrdí, že v tomto domě kdy-si bydleli zombie a částečně s nimi byla spojena i Catalina. Ta také mohla zabít tři své bývalé milence, které pohřbila právě do těchto hrobů. Další obětí by tedy měl být Claude, který se v GTA San Andreas objevil jako nový milenec Cataliny. Teprve po příběhu v GTA San Andreas by se měl odehrávat příběh v GTA 3, ve kterém je Claude Catalinou zrazen. Co se ale ve Fern Ridge skutečně stalo, to už se nikdo nedoví.

tri-hroby.jpg

5. Pátý důkaz se nachází na hřbitově v Palomino Creek. Nachází se tu totiž polootevřená zeleně fosforeskující hrobka. Mnoho badatelů tvrdí, že z této hrobky utekl nějaký zombie. Zelená barva je přeci barvou symbolizující zombie. Pokud v areálu zabijete nějakého člověka, nepoteče z něj žádná krev. Hřbitov v Palomino Creek je podle badatelů dalším dějištěm zombií. 

otevrena-hrobka.jpg

6. Šestým důkazem jsou podivní chodci, jejichž život klesl na HP 0, ale oni i přesto stále žijí. Jedná se samozřejmě jen o chybu hry, která se často stává hráčům. Chcete si také vytvořit svého vlastního zombieka ? Návod je velice jednoduchý. Stačí pouze vyprovokovat jakéhokoliv chodce, nasednout do auta a zajet s ním do Pay 'N' Spray tak, aby tam šel onen vyprovokovaný chodec s vámi. Po přelakování auta se pokuste chodce zabít. Bohužel se vám to nepodaří, jelikož bude při HP 0 stále žít.

7. Posledním důkazem je billboard nedaleko letního kina v městečku Fort Carson. Jsou na něm napsané filmy, které bude letní kino v nejbližší době hrát. Druhý z těchto filmu má název "Zombie Cheerleader Sleepover 5". Od příspěvkáře [P]u[S]ut[U].

film-o-zombie.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička