GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 4
Celkově: 1378990
Měsíčně: 12777
Denně: 392

Duch majáku

20. 12. 2013
Obecné

Ve hrách Grand Theft Auto se již od počátku hráčům stávalo, že narazili na něco opravdu zvláštního. Tak zvláštního, že to přirovnali až k nevysvětlitelnému jevu. Tyto podivnosti se později rozšířily natolik, že vznikly první mýty a legendy o duchách a nevysvělitelných jevech právě v těchto hrách. Nyní se ale pojďme vypravit za duchem majáku v GTA Vice City.

Záhada Duch majáku

nezname.jpg

Typ Duch
Výskyt Maják, Ocean Beach, GTA Vice City
Chování Neznámé
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Popis

Duch majáku je nejstarší mýtus ohledně duchů a nevysvětlitelných jevů v GTA Vice City. Dosud ho nikdo neviděl, a tak ani neexistuje bližší popis ducha. Jeho výskyt je směřován na maják na pláži v Ocean Beach. 

duch-majaku.jpg

Mapa

duch-majaku.jpg

Jakmile dorazíte k majáku a následně po schodech vyjdete až nahoru, zjistíte, že zde něco nehraje. V majáku totiž nejsou žádné přístroje, které by ovládaly např. světlo bez žádného zdroje, které se neustále otáčí kolem majáku. Toto vyzařované světlo vychází z dalšího prostoru nad majákem (můžete se tam pokusit dostat na místě, kde je žebřík, ale bohužel se propadnete zpět do místnosti). Stále jsme se ale nedostali k našemu duchovi, ke kterému ihned přejdeme v následující otázce. Kdo světlo ovládá ? Mnozí badatelé si totiž myslí, že světlo ovládá nějaký duch nebo jinačí bytosti. Naše tvrzení je ale takové, že je světlo pouze automaticky nastavené a žadný duch jej neovládá.

Zajímavost

1. Na vyhlídkové terase majáku si můžete všimnout velice zvláštní věci se zábradlím. Pokud se na zábradlí podíváte směrem od majáku, není vidět.

zajimavost.jpg

Pokud se na zábradlí kouknete z opačného směru, tak ho ale najednou uvidíte. Na následujícím obrázku se nám ale opět zneviditelnilo další zábradlí.

zajimavost-2.jpg

Video (Boss2010Gangsta)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička