GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 10
Celkově: 1157127
Měsíčně: 18320
Denně: 517

Epsilon Cult

20. 12. 2013
Obecné

Epsilon Cult je záhadné a skutečné společenství lidí, které se řádí do Akt X. Znamením tohoto kultu je Kifflom, Kraff a Krant, kteří jsou bohové Epsilon Cultu. Členové mají být velice zvláštní a nebezpeční. Na schůzích Epsilon Cultu má dokonce docházet k nebezpečným rituálům (říká se, že mají něco společného s ďáblem). I v různých dílech série Grand Theft Auto se objevily odkazy na toto společenství. Na webových stránkách výrobce Rockstar Games můžeme zmínky o Epsilonu také postřehnout. Nyní se ale pojďme podívat na Epsilon Cult v GTA Vice City.

Záhada Epsilon Cult

nezname.jpg

Typ Záhadné společenství lidí
Výskyt Neznámý
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

N E O V Ě Ř E N Á

NEPRAVDĚPODOBNÁ

VYVRÁCENÁ

Členové

1. V GTA Vice City se Epsilon Cult objevil úplně poprvé. Po možných členech Epsilon Cultu se v sérii Grand Theft Auto stále pátrá a v GTA Vice City toto podezření spadá především na zpěváky ze skupiny Love Fist.

love-fist.jpg

Zajímavosti

1. V GTA Vice City Stories se Tina Jane, diskžokejka rádia VCFL, zmíní o Epsilon Cultu v její rozhlasové show. Jeden její kamarád se prý snaží ke kultu připojit.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

HOE KUNT U DEELNEMEN AAN DE ECHTE ILLUMINATI

(Lucas Max, 2. 9. 2020 11:52)

Jmenuji se Lucas Max, žiji v Nizozemsku. Před týdnem jsem si koupil nový Rolls-Royce, protože jsou to tři měsíce, co jsem se připojil k řádu Iluminátů a sotva jsem měl dost na to, abych uživil svou rodinu. Něco vám o sobě povím. Chudoba, tak bych to popsal, nikdy jsem nechodil na univerzitu. Po skončení školy jsem šel do práce na čerpací stanici.
Když jsem byl mladý, můj plat byl pro mě dostatečný. Ale když jsem se oženil, narodil se mi syn, začal jsem se dostávat do vážných finančních problémů a trvalých dluhů. Jedno odpoledne vjelo do čerpací stanice nové Lamborghini. Z auta vystoupil mladý muž, zdálo se, že je mu 28 až 30 let.
Vždy mě udivovalo, jak mohou mladí lidé získat tolik peněz. Potichu jsem si řekl: Co musíš udělat, abys řídil takové auto? Ale slyšel mě a zasmál se a spojil mě tím, že se připojil k Iluminátům, za pomoci lorda Patricka, a dnes se stávám bohatým a slavným,
Pokud máte také zájem o WhatsApp +2348055329159 nebo mu pošlete e-mail na adresu agentpatrick5@gmail.com

Patička