GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 26
Celkově: 1335775
Měsíčně: 14956
Denně: 507

Leatherface

20. 12. 2013
Obecné

Leatherface je jeden z nejpopulárnějších mýtů v sérii her Grand Theft Auto. Jedná se o člověka, který skutečně existoval (Thomas Hewitt). V mládí onemocněl kožní chorobou a měl trvale znetvořený obličej. Kvůli tomu se mu také všichni v jeho dětství vysmívali. Obrat ale začal v dospělosti, kdy se začal lidem brutálně a krvavě oplácet za jejich posměšky. Z jejich obličejů si poté přišíval svůj obličej. Případ Thomase Hewitta, který se opravdu stal, dosud stále není uzavřen. V důsledku tohoto případu byl třicet let po posledním zachycení Leatherface natočen film Texas Chainsaw Massacre (Texasský masakr motorovou pilou), který popisuje výlet několika mladých lidí na koncert. Cesta je ale nezavede tam, kam by čekali. Ve hrách Grand Theft Auto se mají objevovat důkazy a odkazy na vraha vystupujícího v tomto filmu. Nyní se ale pojďme podívat na Leatherface v GTA Vice City.

Záhada Leatherface

nezname.jpg

Typ Sériový vrah
Výskyt GTA Vice City
Chování Nebezpečné
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Důkazy

1. Ve hře GTA Vice City se má v cutscéně jedné mise poprvé objevit motorová pila. Mimoto ji také můžeme najít v krvavém apartmánu a na mnoha dalších místech ve Vice City. 

motorova-pila.jpg

2. Hned na začátku hry můžeme během cutscény postřehnout jednu zvláštnost. Během Sonnyho rozhovoru s ostatními mafiány můžeme vidět tělo na hák nabodnutého muže mezi zavěšenými masy (přesně jako ve filmu Texas Chainsaw Massacre). Jedná se tedy o skutečný čin Leatherface nebo jen o mafiánské hrátky ?

mrtve-telo.jpg

3. Na stole ve vašem savehousu v Ocean Beach leží podivná maska. Jedná se o odkaz na Jasona Voorheese, který tuto masku opravdu nosil (pokud půjdete do Malibu klubu, můžete si zde změnit oblek, jehož součástí je i tato maska). 

maska.jpg

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička