GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 11
Celkově: 1335798
Měsíčně: 14959
Denně: 517

UFO

20. 12. 2013
Obecné

UFO je v sérii her Grand Theft Auto jedna z nejpopulárnějších záhad. Skoro v každém dílu Grand Theft Auto můžeme najít spoustu důkazů a odkazů na tyto neidentifikovatelné objekty. Nicméně fenomén UFO je v sérii Grand Theft Auto stále ve vývoji a stále se po něm pátrá, a proto nám můžete s hledáním pomoci i vy! Nyní se ale pojďme podívat na UFO do GTA Vice City.

Záhada UFO

ufo.jpg

Typ Neidentifikovatelné létající objekty
Výskyt Filmové studio na Prawn Islandu, obloha, GTA Vice City
Chování Létající talíř
Existence

POTVRZENÁ

PRAVDĚPODOBNÁ

NEOVĚŘENÁ

N E P R A V D Ě P O D O B N Á

VYVRÁCENÁ

Oficiální textura UFA

V GTA Vice City se oficiálně poprvé objevil létající talíř vytvořený přímo od výrobce hry, který je umístěn na půdě filmového studia. Je tedy možné, že o UFU měli výrobci jisté myšlenky. Co když je ale využili i na obloze ? 

ufo.jpg

Konspirační teorie

Ve filmovém studiu na Prawn Islandu, které Tommy později koupí, můžeme najít několik zajímavých věcí (včetně létajícího talíře). Nachází se tu např. propracované filmové prostředí měsíční krajiny a to nás zavadí k určité myšlence. Co když ke přistání Apolla 13 s posádkou složenou z Neila Armstronga, Edvina Aldrina a Michaela Collinse v roce 1969 na Měsíci vůbec nedošlo a bylo natáčeno jen ve studiu ? Hra nás k této myšlence sama zavádí. Nicméně všichni už jistě víme, že existuje velké množství důkazů o přistání na pravém Měsíci.

mesic.jpg

Pátrání po UFU

V GTA Vice City můžete na obloze narazit na vysokorychlostní letadla, která dosahují extrémních výšek a rychlostí se rovnají letu stíhačky. Blikají a z boku vypadají, jako-by byla kulovitého tvaru. Tato letadla se objevují i v jiných dílech série Grand Theft Auto a je třeba si je neplést s opravdovým UFEM. Nicméně v GTA Vice City mnoho přímých pozorování UFA bohužel neexistuje.  

Video (DarkMythHunter)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička