GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335799
Měsíčně: 14957
Denně: 517

IMG Tool

20. 12. 2013

IMG Tool je základní program, který vám pomůže se vkládáním .TXD a .DFF souborů do hry. Jedná se pouze o texturové soubory (auta, budovy, skiny a další doplňky). Tento program si na verzi 2.0 můžete stáhnout i z naší webové stránky (ZDE). Návod k jeho použití vám popíšeme v několika bodech.

Návod

1. Stáhněte si IMG Tool a spusťte ho.

2. Po spuštění a načtení programu se vám zobrazí následující prostředí.

img-tool.jpg

3. Pokud si tedy budete chtít vložit do své hry nějaké soubory .TXD a .DFF, klikněte na "File" a "Open". Nyní vyhledejte složku "models", která se nachází v hlavním adresáři se hrou. Ve složce "models" nás zajímají pouze soubory s koncovkou .IMG, což jsou "cutscene.img", "gta_int.img", "gta3.img" a "player.img". Jedná se o hlavní uložiska jednotlivých souborů, dat hry, kam patří především soubory .TXD a .DFF. V každém návodu u jednotlivých módů budete mít popsáno, do jakého uložiska máte soubory vkládat. Asi nejběžnější je uložisko "gta3.img". Klikněte tedy nyní na tento soubor a náhle se vám v IMG Toolu objeví něco okolo 16000 souborů.

4. Pokud se v uložisku "gta3.img" nachází staré soubory, které byste chtěli nahradit těmi novými, klikněte na "Edit" a "Find". Objeví se tabulka, do které napište název starého souboru (název souboru je vždy shodný s tím novým). IMG Tool vám jistě vyhledá dva soubory .txd a .dff, které smažte a také raději zazálohujte (ujistěte se, že mají shodný název s novými soubory).

5. Po smazání starých souborů klikněte na "Commands" a "Add". Nyní si ve svém počítači vyhledejte nové soubory a vložte je do uložiska.

6. Po načtení nových souborů je musí načíst i hra, a proto nyní klikněte na "Commands" a "Rebuild Archive", čímž se vám uložisko "gta3.img" zaktualizuje. 

7. Nyní už jen stačí jít do hry a užívat si nově nainstalované modifikace.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička