GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335801
Měsíčně: 14957
Denně: 516

Jak létat s Dodem?

20. 12. 2013

Dodo je jediný ovladatelný letecký prostředek ve hře GTA 3. Od ostatních letadel Dodo v novějších dílech série GTA se liší především ve velikosti svých křídel, označení a také v ovládání. Ovládání letadel v GTA 3 (a zčásti i v GTA Vice City) patří mezi nejhorší a nejsložitější ovládání vůbec. Často je také jedním z nejčastějších témat mnoha diskuzí. Občas si také můžete říct, jak je vůbec možné, že vývojáři dali do hry tak složitý typ ovládání ? Pokud se ale budete držet našeho návodu, přijde vám vzapětí velice jednoduché.

Výskyt letadel Dodo

Existují celkem tři místa, kde se letadla nachází. Všechna naleznete na letišti. 

První letadlo naleznete ve třetím hangáru směrem od vjezdu na letiště.

Druhé letadlo naleznete mezi zaparkovanými vrtulníky na začátku runwaye.

Třetí letadlo naleznete v jednom ze dvou hangárů na druhé straně letiště od hlavního vjezdu.

Návod

1. Nejprve si sežeňte jedno z těchto tří letadel a najeďte na začátek runwaye.

2. Nyní současně zmáčkněte W (klávesu pro plyn) a S (klávesu pro brzdu), aby se Dodo dostalo do otáček.

3. Následně pusťte S (klávesu pro brzdu) a místo ní zmáčkněte 6 (klávesu pro klesání).

4. Letadlo se nyní rozjede. Jakmile začnou ze spod letadla létat jiskry a vy uslyšíte hluk tření letadla o dráhu, klávesu 6 pusťte, čímž se vznesete.

5. Po vzletu začněte ihned pomačkávat 6 (klávesu pro klesání), abyste udrželi vodorovnou pozici letadla. Během letu je nutné tuto klávesu stále pomačkávat.

6. Hurá! Právě jste se naučili ovládat letadlo Dodo. Nyní se můžete letět podívat např. na Ghost town, město duchů, ve kterém se natáčel trailer na hru GTA 3. Nachází se za kopci severně od Staunton Isladu v Upstate Liberty.

Co nedělat během letu ?

Jakmile se vznesete do určité výšky a vyrovnáte letadlo, zvládli jste skoro celé složité ovládání Doda. Nyní jen stačí pomačkávat 6 (klávesu pro klesání), abyste se s letadlem nevznesli do velké výšky a následkem toho by samozřejmě byl přímý pád na zem. V žádném případě tedy nepřestávejte po dlouhou dobu mačkat klávesu 6. Pokud se chcete jít podívat na nějaká tajemná místa např. na již zmíněný Ghost town, volte spíše cestu přes moře. Let přes pevninu je sice bezpečnější, protože je zde stále větší šance stihnout letadlo opustit dříve, než vybouchne (v případě letecké katastrofy), ale přes kopce na severu Liberty City byste asi nepřelétli. Zatáčení s letadlem se provádí pomačkáváním A a D (klávesy pro zatáčení). Během letu rozhodně nepoužívejte 9 (klávesu pro stoupání). Letadlo by v tomto případě prudce stouplo a následně spadlo na zem.

Video (GTA Series Videos)

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička