GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 3
Celkově: 1335948
Měsíčně: 14987
Denně: 515

Časová krize skončila

21. 8. 2017

Časová krize, období od října 2015 do srpna 2017, bude zřejmě už navždy vnímána jako doba webové neaktivity, dlouhodobé pauzy a otřesné mezery v našem vývoji. Během této téměř dvouleté pomlky jsme nestíhali pracovat na webu, náležitě ho udržovat a vyvíjet. Nebyli jsme přítomní na našich sociálních sítích, e-mailu a webové podpoře.

 

Krize začala v říjnu 2015 odchodem hlavního admina SI Westa do ústraní. Stalo se tak z mnoha osobních i pracovních důvodů a z chtíče zdokonalovat své schopnosti (jako např. programování, teambuilding, psaní článků atd.) mimo web. Jedinou přeživší jednotkou, která během časové krize stále fungovala, byl tým SI West Developers. Ten byl po návratu hlavního admina na začátku června 2017 reformován a přejmenován na tým Gtazahady.cz. Časová krize teoreticky mohla skončit v téže době. Avšak rozhodli jsme se, že letní měsíce využijeme k přípravě, plánování a utváření vize nového webu a o konci časové krize budeme informovat později, tedy dnes.

 

Poslední dva roky však nepovažujeme za ztracené. Měli jsme spoustu možností vylepšovat se po mnoha stránkách. Připravujeme se a jsme v plné síle odhodláni své nově nabyté zkušenosti využít při tvorbě nového webu. V nejbližší době začneme s prvními úpravami. O podrobnostech a naší vizi budeme informovat později.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička