GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 7
Celkově: 1378997
Měsíčně: 12777
Denně: 395

GTA Chinatown Wars

20. 12. 2013

Grand Theft Auto Chinatown Wars, hra z roku 2009, se odehrává na půdě stejného Liberty City, jako tomu bylo v předchozím díle - Grand Theft Auto 4 (bohužel zde ale nenalezneme Alderney). V tomto díle najdeme pouze několik zajímavostí a easter eggů i přesto, že je tato hra v podstatě jedna z nejmladších v sérii. Nachází se zde méně zajímavostí než v GTA 3. Tuto hru si také můžeme zahrát pouze na PSP, Nintendu a iOSu.

gta-chinatown-wars.png

Základní informace
Rok vydání 2009 (USA, státy Evropské unie)
Název hry Grand Theft Auto Chinatown Wars (zkratky: GTA Chinatown Wars, GTA CHW)
Žánr Akční (3D)
Výrobce Rockstar North, Rockstar Leeds (vývoj), Rockstar Games (vydání)
Distributor Take 2 Interactive (Cenega Czech - distributor v ČR)
Platformy PSP, Nintendo DS, iOS, Android
Módy Singleplayer
Věkové omezení 18+
Příběh

Hlavní postava je Huang Lee, za kterého budete celou hru hrát. Pochází z nejbohatší rodiny v Hong Kongu a je poslán do Liberty City vyřídit účty okolo dědictví jeho otce, zavražděného šéfa triád. Hlavní dědictvím je meč Yu Jian, za kterým se budete honit přes celé zkorumpované Liberty City plné nástrah a zločinců. Huangovi jde především o pomstění svého otce. Nakonec ale dospěje k nečekanému závěru.

Hlavní postavy
Huang Lee Hlavní postava, za kterou budete celou dobu hrát. Jeho jediný cíl je pomstění svého otce a získání právoplatného dědictví. Za těmito cíly se bude hnát skrze celé zkorumpované Liberty City.
Wu Lee (Kenny) Huangův příbuzný a další ze členů Huangovy rodiny v Liberty City. Postupem hry začne být na Huanga hrdý. Utajuje také velké tajemství, které Huangovi nakonec prozradí.
Ling Shan Jedná se o Huangovu kamarádku, která má svojí oblibu ve zbraních. Naučíte se od ní především rychlé zbavování policejní hledanosti. Huangovi se také začne líbit. Po její smrti jí proto pomstí.
Chan Jaoming Syn Hsina Jaominga, šéfa triád. Snaží se dostat na post lídra gangu jeho otce. Na otcovo podezření ho ale Huang nakonec zabije.
Zhou Ming Zajímavý a inteligentní člověk, který se také snaží dostat na post lídra triád. I on se ale nedožije konce.
Hsin Jaoming Vůdce triád, který má obavy ze svého sesazení. Nakonec se ale se všemi vypořádá a přežije až do samého konce.
Wade Heston Detektiv v utajení, který obchoduje s drogami. Huangovi pomůže najít vraha jeho otce. Jedná se o další postavu, která přežije až do konce.
Lester Leroc Obézní soukromý detektiv, který nepracuje pro policii. Častokrát byl trestán a mimoto také začne obchodovat s drogami a dostane se do gangu. Huangovi pomůže s hledáním vraha jeho otce.
Rudy D' Avanzo Italský gangster, který začne obchodovat s Huangem. Nakonec ho ale Huang zabije.
Mellanie Mallard Milenka Chana Jaominga, která natáčí dokumentární filmy o drogách v Liberty City. Jednoho osudného dne ale zveřejní fotky členů Chanova gangu, přičemž ji budete muset na oplátku zabít.
Trailer č.1

Trailer č.2

Trailer č.3

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička