GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335800
Měsíčně: 14958
Denně: 518

Projekty

20. 12. 2013

V tomto článku naleznete doposud největší projekty naší webové stránky, jejich název, popis, data vydání i současný stav. Níže můžete nalézt oficiální popis a vyjádření redakce k těmto projektům.

Webové projekty
Název Popis Datum vydání Stav

Nový Gtazahady.cz

Kontrola webu, systémová změna a generální oprava obsahové a designové části...

Přehlednější, modernější a efektivnější design webu...

Rozšíření rubrik o nové články...

Zavedení detailních a větších obrázků s rychlým zvětšením...

Smazání všech komentářů na webu...

Změna webových pravidel a systému komentářů...

Získání nových odborů a partnerů...

Projekt schválen ✓

20. 12. 2013

Dokončeno

Moderní Gtazahady.cz

Prezentace

Kontrola webu, oprava obsahové a designové části... 

Rozšíření rubrik o nové články... 

Stabilizace týmu Gtazahady.cz a nová loga členů... 

Zhotovení badatelské a filmové databáze... 

Velká článková kontrola a vylepšení webového obsahu, větší přehlednost a odkazové propojení, reupload fotek včetně ochranného loga, stálé velikosti 1280x720px a mapky pro orientaci návštěvníků... (ve zpracování)

Přehlednější, modernější a efektivnější design webu vhodný pro více jazykových verzí a mobilní prohlížeče... (ve zpracování)

Projekt "Nový Youtube" - znovunastartování našeho YT kanálu, nová videa především o záhadách v sérii Grand Theft Auto... (ve zpracování)

Modernizace webového SA-MP serveru... (ve zpracování)

Získání nových odborů a partnerů, spolupráce s českými výrobci... (ve zpracování)

Projekt schválen ✓

N/A

Ve zpracování

Anglická verze

Profesionální a otestovaný překlad celého webu, webového SA-MP serveru, fotoalba a módů do angličtiny...

Získání nových odborů a partnerů, spolupráce se zahraničními výrobci...

Projekt prozatím neschválen!

N/A

Příprava

Nový Gtazahady.cz (schválen v roce 2012): Webová stránka se před zahájením prací na tomto projektu nacházela ve velice špatném stavu. Především z pohledu článků (nestálý styl, nekvalitní a chybné texty, malé obrázky s nedostupnou možností zvětšení, neexistoval systém v třídění komentářů) a designu, který se neustále měnil bez ohledu na obsah webu. Řešením byla oprava těchto článků (respektive jejich přepis) a vývoj nového designu, jehož základ by webová stránka měla i po několik dalších let. Přípravy probíhaly od zimy roku 2012. Práce na tomto projektu byly zahájeny v srpnu 2013 a končily v prosinci 2013 odhalením nových webových stránek veřejnosti. Projekt posunul naší webovou stránku do dalšího fáze vývoje a umožnil větší přísun návštěvnosti a webových partnerů.

Moderní Gtazahady.cz (schválen v roce 2014): Webová stránka pomalu přestává odpovídat standardům designu, celkové kapacity, návštěvnosti a přehlednosti webových stránek. Důvodem je rychlé rozšiřování webu, nárůst počtu fotografií, článků a větší přísun návštěvnosti. Řešením je kontrola a detailní oprava obsahové a designové části, zpřehlednění těchto částí, vytvoření nového článkového stylu, zlepšení systému fotogalerie a fotografií, úspora místa, vylepšení webového SA-MP serveru a především tedy vytvoření nového, velkokapacitního a efektivnějšího designu, který by byl schopen pojmout větší množství článků a fotografií a který by byl dostupný i na mobilních prohlížečích, což současná verze webových stránek nepodporuje. K projektu "Moderní Gtazahady.cz" je připojen také projekt "Nový Youtube".

Nový Youtube (součástí projektu "Moderní Gtazahady.cz"): Hlavní cílem projektu je vlastní zdroj videí naší webové stránky. V současné době se naše webová stránka spoléhá na videa od jiných tvůrců. Tato videa se dosazují do našich článků. Nevýhodou je, že tito tvůrci se svými videi pracují nezávisle na našem webu (kromě YT partnerů), tudíž je můžou kdykoliv smazat, aniž bychom o tom věděli. Následně může trvat velice dlouhou dobu, než se neexistující video na webu nalezne a nahradí jiným videem. Řešením je vytvoření databáze všech videí na webu a také vytvoření vlastního YT kanálu, který by obsahoval videa do všech našich článků. Projekt je však velice náročný. Jeho dokončení je stanoveno po vydání prvních 10 videí na kanálu s podmínkou, že bude vydávání dalších videí pokračovat.

Anglická verze (prozatím neschválen): Od roku 2012 se neustále diskutuje o anglické verzi webu Gtazahady.cz. Již mnoho pokusů však nedokázalo celý projekt pořádně rozjet. Zabraňovala tomu především nepřipravenost webu a článků. Anglická verze poskytne profesionální a otestovaný překlad celého webu do angličtiny a jeho zaregistrování do zahraničních prohlížečů. To přispěje především ke zvýšení návštěvnosti, navázání spolupráce a příchodu příspěvkářů ze zahraničí. Kromě překladu webu dojde i k překladu webového SA-MP serveru. Podle posledních informací se na anglické verzi začne pracovat v roce 2017.

Patička