GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 7
Celkově: 1332768
Měsíčně: 15758
Denně: 339

Tým Gtazahady.cz

18. 9. 2018

Tým Gtazahady.cz (také „Tým webu Gtazahady.cz“„Administrace“ nebo „GZCZ“) je skupina vedená adminem, která fanouškům umožňuje mezi sebou navázat nová přátelství, přímo se podílet na vývoji webu a rozšiřovat jeho značku.

Něco málo z historie

Za úplný počátek této skupiny je považován vznik tzv. „Klubu záhad“ v roce 2011 jako inspirace z dobrodružných dětských knížek Thomase Breziny. Skupinu tvořili herní badatelé, kteří měli za úkol objasnit určitou záhadu ve hře GTA San Andreas a pomoci tak k vylepšení webových článků. Zadání se měnilo každý měsíc. Komunikace probíhala přes e-mail.

 

Později téhož roku vznikly dvě společnosti – SI West Producer (jako tým lidí starajících se o web) a SI West Studio (jako tým lidí starajících se o tehdejší webový YouTube kanál). Objevil se nápad založit i třetí společnost – SI West Fontana (jako tým lidí starajících se o webový časopis o záhadách v GTA). K realizaci této společnosti ani časopisu nakonec nedošlo. 

 

V roce 2012 byla založena společná Skype skupina pro všechny tři týmy (KZ, SWP, SWS), která umožňovala rychlejší komunikaci mezi členy a adminem. V roce 2013 se ty samé týmy sloučily do tzv. „Česko-Slovenské komunity herních badatelů“ (zkratkou „ČSKHB“), která si kladla za cíl sjednotit všechny české i slovenské herní badatele. Toto pojetí se však nechytlo a skupina se až do roku 2017 jmenovala SI West Developers (tým lidí starajících se o web a také pátrací tým).

 

Během let se často měnil systém skupiny (např. každý člen musel vykonávat určitou práci – tzv. „job“, čímž příspíval webu atd.). Všechny tyto vize však neměly žádný přínos a nikam nevedly, což v letech 2017–2018 vedlo k výrazné liberalizaci skupiny a opětovné změně názvu na Tým Gtazahady.cz (tým fanoušků a přátel webu, kteří mají možnost poznat se mezi sebou, popř. s adminem, společně si zahrát/zapátrat a ovlivnit webový vývoj).

O týmu

Hlavním sídlem týmu Gtazahady.cz jsou dvě Skype skupiny, z nichž každá je tematicky zaměřena:

 • Hlavní (web, novinky, akce a pátrání)
 • Vedlejší (volný pokec a zábava, záliby členů)

Snažíme se uplatňovat následující principy:

 • Komunikace (základ každého správně fungujícího týmu; povídáme si spolu jak textově, tak hlasově; snažíme se, aby nově příchozí členové ve skupině získali co nejvíce kontaktů na další zajímavé lidi)
 • Spolupráce (se svými projekty, ať už jde o YT kanál nebo vlastní blog, si navzájem pomáháme; pokud někoho něco trápí a má s něčím problém, tak mu prostě pomůžeme)
 • Společné hraní (nejlepší způsob, při kterém se můžeme dobře poznat; hrajeme SA-MP i GTA Online a vždycky je to zábava)
 • Osobní setkání (pokud se známe už dlouho a dobře, sejdeme se i osobně; to ovšem ne vždy tak skvěle vychází vzhledem k tomu, že jsme každý z jiného koutu země)
 • Rozmanitost (jsme moc rádi, pokud mezi sebou máme úspěšné členy s různými zálibami a projekty; jsme tak více rozdílní a můžeme se vždy o něco podělit)
Členové
Přezdívka Popis Příchod

si-west.jpg

SI West

2011

(založení)

activ3drifter.jpg

ActiV3Drifter

2014

-p-u-s-ut-u-.jpg

[P]u[S]ut[U]

2014

luglightercz.jpg

LugLighterCZ

Člen

2014

xdarius.jpg

XDarius

Člen

2015

henri.jpg

Henri

Člen

2015
Venca

Člen

2018
Mike 15

Člen

2018
Registr log

Členové mají možnost požádat admina o vytvoření vlastního loga ve stylu G. Konkrétní požadavky (barva, styl, okraje atd.) rozebíráme soukromě po Skypu. Vytvořená loga ukládáme do našeho registru, čímž členy opravňujeme k jejich volnému používání:

si-west.jpg

activ3drifter.jpg

-p-u-s-ut-u-.jpg

luglightercz.jpg

xdarius.jpg

henri.jpg

Poděkování

Jelikož naše skupina existuje už dlouhou dobu, navštívilo ji spoustu lidí. Mezi nimi však byli i tací, kteří se během svého zdejšího působení něčím blýskli, něco po sobě zanechali a přispěli tak k vývoji skupiny / webu / SA-MP serveru. Těm patří naše poděkování.

Přezdívka Popis

Snail

 • Zástupce leadera týmu
 • Youtuber, streamer a partner webu

R. O. G. 981

 • Admin bývalého webu www.gta-zahady.8u.cz
 • Leader týmu GTA-Corporation
 • Šéfredaktor časopisu GTA Mysteries, který údajně tiskl a prodával na své škole
 • Uskutečnil textový rozhovor s populárním badatelem GTAMyths1

Rudewolff

 • Autor myšlenky webové podpory

Hutt Games

 • Autor myšlenky obrázkových článků
 • Se svým bratrem a bývalým členem Huttem2 výrazně přispěli ke zvýšení bezpečnosti skupiny, webu a SA-MP serveru

Zdeněk Všetečka

 • Svou kritikou, nespokojeností s prací ostatních členů a odchodem z týmu podnítil vylepšení systému skupiny a zvýšení produktivity webu
Přidejte se k nám

Pokud máte zájem o členství v našem týmu, můžete si nás na Skypu vyhledat pod jménem siwestproducer (adminův účet) a napsat o sobě pár slov. Krátce po navázání kontaktu a důkladném zvážení vaší žádosti vás přidáme do obou Skype skupin, zapíšeme na web a je to.

 

Povinností členů (i zájemců) je seznámit se s pravidly (odstavec „3. Tým Gtazahady.cz“) a dodržovat je. V případě jejich opakovaného porušení dojde k vašemu neprodlenému vyloučení z obou skupin.

Patička