GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 6
Celkově: 1335951
Měsíčně: 14988
Denně: 513

Grand Theft Auto San Andreas – Příběhy

1. Jednou jsem jel na dálnici okolo Las Venturas. Náhle se přede mnou objevil jaký-si taxík, který vyjížděl z nějakého kouře, a tak jsem ho předjel. Poté jsem si toho taxíka chtěl vzít a řekl jsem si, že ho vyfotím, jenomže ten kouř po chvíli zmizel a s ním i ten taxík. Nevím, co to mohlo být, ale nikdy jsem to neviděl. O den později se mi to podivuhodně stalo znovu a to jsem už krátkou fotodokumentaci udělal. Příběh od příspěvkáře Pavel Koudelka.

auto-z-koure---pavel-koudelka.jpg

2. Jednou v noci jsem se rozhodl, že provedu pátrání po UFU, a tak jsem jel k radaru Big Ear. Najednou jsem zahlédl zvláštní fosforeskující zelenou barvu na obloze. Barva se pohybovala a já ji nestačil vyfotit. Zaznamenal jsem pouze něco zeleného a to samé se mi stalo i na Mount Chiliad. Příběh od příspěvkáře Honza Kapounek.
3. Mám zajímavý příběh ohledně nekonečných moří. Ve 2:00 ráno jsem si sehnal auto Tahoma, zadal jsem si cheat na létání aut (RIPAZHA) a letěl jsem od ostrovů San Andreas směrem na východ. V 8:00 jsem nad sebou viděl problesknout něco černého. Ve 12:00 jsem to viděl znovu a tentokrát jsem to konečně uviděl celé. Byl to červený jednovrtulový dvouplošník. Bylo to divné, protože to bylo asi 10 hodin od ostrovů San Andreas. Další letadlo jsem viděl okolo 15:00. V 16:00 mě to už přestalo bavit. Vypnul jsem si cheat RIPAZHA a spadl jsem do vody. Nevystupoval jsem a pouze čekal. Obloha byla bezmračná. Jak jsem se potápěl, tak bylo šero a nakonec černo. Poté bylo vidět jen moje auto a já se propadl do matrixu (ocean portál). Poté jsem se objevil ve čtvrti Ocean Docks. Přidal jsem plyn, ale nic se nedělo. Auto bylo nenastartované. Poté jsem vystoupil a zase nastoupil. Motor nastartoval a odjel sem. Vůbec nechápu, proč nebyl nastartovaný. Příběh od příspěvkáře Drachir.

4. Jednou mě napadlo, že si půjdu zahrát do Caligulova kasína a prohrát tam všechno, co mám. Zahrál jsem si a ke všemu jsem se také dostal do mínusu. Když jsem vyšel z kasína, tak mi někdo podivně zavolal a chtěl své peníze zpět (kolem 8000$). Tak jsem je tedy vrátil. Další den jsem tam jel znova a prohrál sem asi jen pár tisíc. Takhle jsem to udělal asi ještě dvakrát. Poté jsem tam šel znova a prohrál jsem přibližně milion dolarů. Tím pádem jsem se opět dostal do mínusu. Dlužil jsem asi 256 tisíc dolarů. Vyšel jsem z kasína a opět mi někdo zavolal. Říkal něco o tom, ať si dávám pozor. Tak jsem si šel zacvičit do posilovny. Když jsem vyšel, vyřítilo se na mě modré auto a z něj vyskočila parta hochů s AK-47. Jelikož jsem měl cheat na nesmrtelnost (BAGUVIX), tak jsem naštěstí přežil. Kdykoliv se dostanete vícekrát do velkých dluhů, tak si dejte pozor na tyhle gangstery. Stejný hlas vám zavolá i po zadlužení v kasínu Four Dragons. Myslím, že vám volá asi nějaký bankéř, který vyžaduje splácení dluhů. Příběh od příspěvkáře Torres.

5. Jednou jsem se byl podívat na chatku Shady Cabin (asi okolo 19:00). Bylo mi jasné, že se v této chatce nikdy nic zajímavého nedělo. Když jsem ale z povzdálí nahlédl do chatky, uviděl jsem postavu, jejíž skin bych přirovnal k zombiemu. Když jsem tam ale nahlédl podruhé, žádného člověka jsem neviděl. Ihned jsem si zapnul re-play a náhle jsem spatřil člověka, který v přehrávání nahrazuje většinu hlavních postav (Catalina, Jethro, The Truth a další). Jenže jsem žádnou misi nedělal a tím pádem také nevím, koho by mohl tento člověk skutečně nahrazovat. Mám ale takovou tendenci ohlížet se spíše na Jasona Voorhesse. Příběh od příspěvkáře Pavel Kučera.
6. Jednou jsem v Las Venturas u hotelu s pirátskou lodí našel člun Vortex. Vzal jsem si ho a chtěl jsem ho dát do své garáže. Jel jsem po dálnici, ale Vortex se náhle začal velice zvláštně chovat. Sám od sebe zatáčel a ovládání brzdy a plynu se přehazovalo. Nicméně dorazil jsem a chtěl jsem si člun přelakovat. Po přelakování jsem s ním projížděl poušť, na chvíli jsem vystoupil, odešel a asi za pět sekund jsem se otočil. Vortex byl ode mě vzdálen asi 50 metrů a ke všemu se z něj kouřilo. Příběh od příspěvkáře Mára Polách.
7. Jednou jsem se rozhodl, že si zkusím vytvořit svého zombíka (dostat člověka do Pay'n'Spray). Zkusil jsem to a následně jsem po nesmrtelném střílel hodně dlouhou dobu. Jakmile mě to přestalo bavit, tak jsem se ho chtěl konečně nějakým způsobem zbavit. Hodil jsem po něm nálož a odpálil. Zvedl se a opět šel po mně. Poté jsem na něj naházel náloží více a opět odpálil. Spadl, aniž by odletěl, zvedl se a odešel jako normální chodec. Přitom začal pomalu mizet, dokud nezmizel úplně. Příběh od příspěvkáře Mára Polách.
8. Jednou jsem si do své hry stáhl Cleo mód, který vám umožňuje vtělit se do jiné postavy (reinkarnace). Šel jsem do Grove Street, převtělil se do gangstera a on najednou řekl: "Hey CJ, you look like me!". Příběh od příspěvkáře Mára Polách.
9. Jednou jsem si ve hře zadal cheat IAVENJQ (mega úder) a šel si zajezdit na kolo. Nemohl jsem ho najít, a tak jsem zabil jednoho cyklistu. Cyklista náhle podivně vystoupil, stál a pomalu začal mizet, dokud nezmizel úplně. Příběh od příspěvkáře Peso2002.
10. Jednou jsem zkoumal fotografa západně od Los Santos. Najednou jsem na obloze zahlédl podivnou blikající tečku, která za sebou zanechávala dlouhou bílou čáru a která se také často plete s UFEM. Vyvolal jsem si stíhačku (JUMPJET) a letěl za ní. Během cesty jsem zpozoroval hospůdku Lil'Probe Inn, Big Ear a Areu 69. U Big Earu jsem si vzal termovizuální brýle a nějakou dobu jsem ji ještě sledoval, jak létala kolem Arei 69. Podle mého názoru nám mají tyto tečky říct, že místa Big Ear, hospůdka Lil'Probe Inn a Area 69 mají opravdu něco společného. Příběh od příspěvkáře Ajax.

11. Jednou jsem se potápěl v mořích okolo San Fierra, abych si vylepšil svoje dovednosti v plavání a potápění potřebné k misi "Amphibious Assault" pro Wu Zi Mu. Byl jsem nedaleko vojenské lodě zakotvené v přístavu a abych neriskoval policejní hledanost, tak jsem ji raději obešel po souši. Poté jsem se rozeběhl a skočil opět do vody. V tu chvíli se mi stala tato zvláštnost. Jakmile CJ doskočil na hladinu, začal jakým-si způsobem padat (jako-by byl ve výšce). Příběh od příspěvkáře Ondřej Veselý.

potapeni-u-san-fierra---ondrej-vesely.jpg

12. Jednou jsem se rozhodl pátrat po záhadě "Airbus". Nejprve jsem si vzal auto ze své garáže a vyrazil na letiště v Los Santos. Na cestě do mě zezadu nabouralo auto. Vystoupil jsem a šel jsem si to vyříkat s řidičem. Potom jsem se vrátil do svého auta a vedle mě seděl pán s černo-fialovou havajskou košilí, černými kalhoty, černými brýlemi a šedými vlasy s culíkem. Tento podivný spolujezdec se mnou v autě seděl až do chvíle, kdy jsem omylem přejel policistu a získal hvězdičku policejní hledanosti. Příběh od příspěvkáře Rudewollf.

spolujezdec.jpg

13. Jednou jsem se vydal do okolí základny Area 69 v Bone County. Najednou jsem na mírné vyvýšenině v kraji západně od základny uviděl FBI Rancher. Jakmile jsem se k autu přiblížil a chtěl se dozvědět, kdo ho řídí, nastartovalo a velkou rychlostí z místa ujelo. Opravdu nevím, o co se mohlo jednat. Připomíná mi to něco jako "Muži v černém". Krátce po odjezdu auta mi nad hlavou proletěl Rustler, ze kterého se trochu kouřilo. Příběh od příspěvkáře Lukáš Bahleda.

muzi-v-cernem.jpg

14. Jednou jsem si uložil hru v jednom savehousu ve čtvrti Mulholland, Los Santos. Když jsem vyšel ven, uviděl jsem policistu, který zabil řidiče projíždějícího Washingtonu. Chvíli tam pak stál a když jsem na něj namířil zbraní, přibyla mi jedna hvězdička hledanosti. Jenže on místo toho, aby mě chytil, nasedl do Washingtonu a odjel. Bylo asi 5:00 ráno. Co to mělo znamenat ? Příběh od příspěvkáře Martinek220.

15. Jednou jsem projížděl čtvrtí Doherty v San Fierru, kde se mi náhle přestaly načítat všechny textury. Jel jsem dál a uviděl tři motorky, které stály vedle sebe. Potom jsem narazil na zhruba 15 členů zdejšího gangu. Přejel jsem je, ale oni se zvedli a šli dál. Takhle jsem to udělal ještě pětkrát, ale pokaždé se zvedli. Při šestém pokusu se však zvedli a na místě zmizeli. Nevím, co se mohlo stát. Ve hře jsem neměl žádné módy (pouze jednu texturu auta - viz obrázek) Příběh od příspěvkáře David Zátka.

prihoda-v-doherty.png

16. Rozhodl jsem se vydat na Mount Chiliad, kde jsem si sebral neprůstřelnou vestu na okraji hory. Krátce poté jsem uslyšel motor letadla. Otočil jsem se a viděl, jak se proti mě řítí letadlo Rustler překlopené na střechu. Než jsem stihl cokoliv udělat, srazil mě dolů ze skály a já umřel. Příběh od příspěvkáře Tyler.

17. Jednou jsem zašel do policejní stanice v Las Venturas a odešel od hry. Po 20 minutách jsem se vrátil a uviděl, jak v budově nehybně stojí policisté z Los Santos. Rozhodl jsem se je všechny postřílet, ale po nějaké době se začali objevovat policisté, kteří po mně šli. Zajímavé však bylo, když jsem si to zkusil napodruhé. Místo policistů z Las Venturas zde opět stáli policisté z Los Santos, ale všichni postupně umírali ve stejném pořadí, v jakém jsem předtím postřílel ty policisty, kteří po mně šli. Příběh od příspěvkáře Jan Komiš.

nehybni-policiste.png

18. Jednou jsem jel k mému savehousu v ulici Lombard Street v Calton Heights, San Fierro. Nedaleko od sebe jsem viděl stát partu členů gangu Mountain Cloud Boys, kteří se bavili o tom, že půjdou někomu vyvraždit rodinu, nebo jen někoho zabít. Moc jsem toho neslyšel, jelikož jejich hlasy přehlušoval hluk deště a motoru auta, ve kterém jsem celou situaci sledoval. Nakonec se jeden po druhém rozešli. Příběh od příspěvkáře JaraHakl1.

19. Po dlouhé době jsem si vyjel na Mount Chiliad, ale vedle mě najednou nabouralo letadlo Rustler. Po chvíli sjelo dolů do městečka Angel Pine téměř k mému savehousu. Chtěl jsem se v něm proletět, a tak jsem ho s autem dotlačil do garáže a nechal opravit. Vyletěl jsem a náhle se letadlo stalo neovladatelné. Krátce poté nabouralo do stejného místa na hoře jako předtím. Příběh od příspěvkáře Csubakka.

20. Na pláži ve východním Los Santos jsem jednou v ranních hodinách (cca 5:00) narazil na podivnou zelenou záři. Všiml jsem si, že na pět hodin ráno byla neobvykle velká tma a voda byla příliš průsvitná. Ve hře nemám žádné módy, trainery, nepoužil jsem žádné cheaty a moje hra je legálně zakoupená. Pravděpodobně se jedná o chybu hry. Příběh od příspěvkáře Lecgoun.

zelena-zare.jpg

21. Rozhodl jsem se trochu projet na policejní motorce v kraji Back 'O' Beyond, kde se mi staly podivné věci. Nejdříve jsem narazil na poničené auto - ghostcar, avšak náhle ke mně z kopce sjel další, zřejmě sousední ghostcar. Hrozně jsem se lekl a rozhodl jsem se prozkoumat své okolí, jestli nenarazím na něco dalšího. V tu chvíli se mi začala sekat policejní vysílačka. Nakonec jsem sjel na prašnou cestu, kde jsem narazil na další ghostcar, a odjel pryč. Příběh od příspěvkáře Ranny.

22. Když jsem pátral v Back 'O' Beyond, stala se mi opravdu zvláštní věc. Zaslechl jsem zvuk, který mi připomínal praskání policejní vysílačky. Je zajímavé, že jsem tam byl pěšky a široko daleko žádný policejní vůz. Nevím, jestli to má nějakou spojitost s místem, ale proč zrovna ten zvuk vysílačky? Příběh od příspěvkáře Steve.

23. V půlnoci jsem projížděl kolem hory Mount Chiliad. Na obloze přímo vedle ní jsem zahlédl červený mráček připomínající anděla. Nejdřív jsem si myslel, že je to nějaká chyba, ale později jsem se dozvěděl o záhadě anděla na Mount Chiliad. Příběh od příspěvkáře Steve.

Jste autorem také nějakého vlastního zajímavého příběhu ze hry GTA San Andreas? Pokud ano, nebojte se s námi o něj podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Matrix

(Doctor.222., 21. 11. 2017 17:25)

Jednou kolem odpoledne jsem zamířil do obchodu 24-7,tou dobou se mi to sekalo,měl jsem zapnuté 2 cheaty,na to aby lidé měli zbraně ,a nato aby se navzájem zabíjeli.Když jsem vešel do obchodu, začal som kosit první civilisty libovolnou zbraní,jednoho z nich jsem zabil u pravého rohu obchodu,pak se mi to seklo a byl jsem pod podlahou,pak jsem pořídil jednu zajímavou fotografii,pak se mi to buglo a já musel restartovat počítač.

Patička