GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 5
Celkově: 1335938
Měsíčně: 14991
Denně: 516

Eventy

20. 12. 2013

Eventy jsou nezbytnou součástí všech velkých akcí na našem serveru. V tomto článku naleznete výpis všech našich eventů a miniher. Pokud se sejde opravdu hodně hráčů, může pořadatel vyhlásit eventy za ceny - VIP Gold, VIP Silver, VIP Bronze nebo peněžní částky! Pokud máte návrh na nějaký nový event nebo chcete nějaký event v nejbližší době na serveru uspořádat, neváhejte se ozvat na náš webový e-mail administrace@gtazahady.cz.

Eventy
HON NA ČLENY TÝMU GTAZAHADY.CZ
hon-na-cleny-administrace.jpg

Pokud jsou na serveru přítomni členové týmu Gtazahady.cz, seskupení starajícího se o web, může se uspořádat event "Hon na členy týmu Gtazahady.cz". Hráči mohou využívat jakékoliv prostředky a zbraně. Hlavním úkolem je postupně zabít všechny členy Administrace, kteří jsou přítomni na serveru. Není doporučováno tyto hráče podceňovat, jelikož se může jednat o opravdové profíky. Výhercem je ten, kdo jakémukoliv členovi Administrace zasadí poslední ránu. 

LEATHERFACE
leatherface.jpg

Hráči se setkají v jakémkoliv savehousu (doporučovány jsou především malé savehousy) a určí "Leatherface". Tomu se přidá motorová pila. Ostatní si mohou vzít palné i výbušné zbraně (kromě RPG). Před startem si hráči schovají nicky a rozmístí se různě po savehousu. Po startu mají hráči úkol zabít Leatherface, který po nich útočí s motorovou pilou. Výhercem se stává buď ten, kdo zabije Leatherface, anebo ten, kdo přežije až do úplného konce.

LET SMRTI
let-smrti.jpg

Hráči se setkají na jakémkoliv letišti v San Andreas. Určí se pilot a ostatní hráči nastoupí na trup letadla. Letí se buď s AT-400 nebo Andromedou. Krátce po odletu z letiště a vystoupání do optimální výšky se odstartuje event. Následují dvě verze hry:

První verze

Hráči po sobě začnou útočit jakýmikoliv zbraněmi (kromě RPG, granátů, C4 a dalších výbušných zbraní). Vyhrává ten, kdo zůstane na letadle jako poslední. Tento hráč může také všechny ostatní hráče připortovat zpět a odstartovat event znovu.

Druhá verze

Zapne se písečná bouře a pilot letadla bude muset v doslova neviditelném prostředí pomocí svých instinktů, mapy a výškoměru úspěšně přistát se svojí posádkou na jiném letišti. Úkolem ostatních hráčů je co nejdéle setrvat na trupu letadla, i přes očekávané prudké manévry pilota, popř. z letadla seskočit a přežít, pokud dojde k nejhoršímu.

LOS SANTOSKÉ DRAGY
los-santoske-dragy.jpg

Hráči se mohou domluvit na vysokorychlostních závodech na krátké vzdálenosti v centru města Los Santos. Těmto závodům se říká dragy a jejich start začíná na dálnici ve Verdant Bluffs, jih Los Santos. Hráči si na tyto závody berou obvykle nejrychlejší auta ve hře. Pro začátek závodu musí účastníci vložit určenou peněžní částku. Tyto peněžní částky později vyhrává ten, kdo jako první dojede do cíle na severu města.

PÁTRÁNÍ
patrani.jpg

Pokud mají hráči zájem, může se uspořádat event "Pátrání". Pořadatel si musí připravit doprovodný program, zajímavé věci, originální objevy ze svých vlastních pátrání nebo nejnovější webové novinky v oblasti pátrání v GTA San Andreas a následně je ukázat ostatním hráčům. Výjezd začíná na jakémkoliv hráči domluveném místě především ve společném autobuse. Může se také jezdit v autech (Gtazahady.cz Sandking nebo Gtazahady.cz Van) nebo letět v helikoptérách. Jedná se o nesoutěžní event, který je často pořádán pouze badateli.

PŘISTAŇ NA MRAKODRAPU
pristan-na-mrakodrapu.jpg

Event se odehrává na warpu /skok3. Hráči mají za úkol přistát s velkými letadly (AT-400, Andromeda) na vrcholku největšího mrakodrapu v Los Santos nezávisle na sobě. Může tedy doházet k mnoha srážkám. Hráči si mohou zvolit i menší letadla. V těchto případech je však náročnost eventu menší. Hráči, kteří se nechtějí eventu zúčastnit, si mohou dát sraz na střeše mrakodrapu a bez ohledu na přistávající letadla na sebe útočit pomocí jakýchkoliv zbraní. Výhercem je ten, jehož letadlo se na mrakodrapu udrží nehybně po dobu 2 sekund.

 
TITANIC
titanic.jpg

Po domluvě s ostatními hráči může pořadatel (admin s přístupem na RCON) vyhlásit event "Titanic". Hráči si dají sraz v přístavu Bay Side, kde na ně bude čekat velká nákladní loď. Po nalodění všech účastníků pořadatel odstartuje event a loď se rozjede. Zanedlouho se však na širém moři loď srazí s ledovcem a potopí se. Hlavním úkolem je zachránit se a dorazit zpět do města. Hráči také mohou vyzkoušet druhou verzi eventu, kdy společně dojdou až do nejhlubších útrob lodi a po srážce s ledovcem se budou muset dostat ven. Vyhrává ten, kdo se dostane z lodi ven jako první.

TUNING PŘEHLÍDKA & VYJÍŽĎKA
tuning-prehlidka---vyjizdka.jpg

Hráči si určí čas a místo tuningové přehlídky, připraví si své vytuněné mazlíčky a dorazí na event. Vybere se min. tříčlenná porota a udělí body každému autu zúčastněných. Po bodování dojde k vyhlášení nejhezčího auta. Event může pokračovat ve dvou verzích:

První verze

Hráči si udělají vyjížďku do města nebo na venkov. Během této jízdy si hráči mohou udělat vlastní závody od určitého místa na jiné. Nejzajímavější bývají závody přes celé San Andreas. Vyhraje hráč, který zvolí nejkratší trasu a zajede ji v co nejkratším možném čase.

Druhá verze

Pořadatel určí skupiny závodníků (pouze v případě, že je závodníků dostatek), ve kterých budou závodit na trasách krátké vzdálenosti (tj. přes celé město apod.). Konkrétní start a cíl zvolí pořadatel. Výherci skupin následně pojedou finální závod přes celé San Andreas.

ZÁVODY
zavody.jpg

Tento event je nezbytnou součástí eventu "Tuning přehlídka & vyjížďka". Hráči si určí start a cíl závodů. K závodu si mohou vzít jakýkoliv dopravní prostředek, který uznají za vhodný. Závody mohou probíhat buď na krátké nebo na dlouhé vzdálenosti. Může se také závodit na warpech (např. /okruh1/driftpoust atd.). Výhercem se stane ten, kdo jako první dojede do cíle. Závodit se však nemusí jen s auty. Pokud se hráči domluví, mohou si zazávodit i s letadly či ostatními prostředky. 

ZÁVODY VE VILE SPRÁVCE SERVERU
zavody-ve-vile-spravce-serveru.jpg

Hráči si dají sraz v Madd Doggově vile (v současné době vile správce serveru) a dohodnou se na dopravních prostředcích, ve kterých budou závodit. Závodí se od jednoho konce vily na druhý, kde už čeká pomocník pořadatele a zapisuje první tři výherce.

Patička