GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 3
Celkově: 1322742
Měsíčně: 15830
Denně: 552

Ke stažení

20. 12. 2013

V tomto článku naleznete funkční a otestované věci do SA-MPu. Většina souborů je v RAR (potřebujete program WinRAR) nebo EXE typech souborů. Pokud by byly s downloady problémy, kontaktujte nás na e-mail administrace@gtazahady.cz.

Programy
ANTICRASHER 0.3.7

Program, který omezí veškeré chyby multiplayeru pro GTA San Andreas. Zamezí také nečekaným pádům hry, chybám při načítání a při spouštění SA-MP klienta.

Instalace

Soubor "anticrasher037.cs" vložte do CLEO složky ve hře. Funguje pouze pro CLEO 4!

Download - 0,007 MB (ZDE)

PAWNO
pawno.jpg

Počítačový program, editor, pomocí kterého můžete scriptovat módy do GTA San Andreas Multiplayeru (SA-MP).

Základní údaje

Autor: ITB CompuPhase

Download - 0,485 MB (ZDE)

SA-MP 0.3.7 CLIENT

Nejnovější verze klienta pro GTA San Andreas Multiplayer.

Instalace

Projděte celou instalací, nastavte složku se hrou jako složku, do které se má multiplayer nainstalovat, a spusťte instalaci. 

Download - 15,5 MB (ZDE)

SA-MP FIX
samp-fixer.jpg

Mód, který povoluje všechny herní funkce a efekty, které SA-MP zakázal. Jedná se např. o odraz a světlo slunce, stíny, trávu, rostliny atp.

Instalace

Soubor "samp_fix.exe" vložte do hlavní složky se hrou a spusťte jej. Zvolte možnosti, které chcete, aby se vám v multiplayeru objevovaly. Následně potvrďte tlačítkem "Save Options" a zapněte SA-MP. Ve hře stiskněte F12 a po zaznění zvuku by se měly vámi zadané možnosti zpřístupnit. Po vypnutí hry program vypněte.

Download - 0,021 MB (ZDE)

Módy

GTAZAHADY.CZ HUNTER SKIN

gtazahady.cz-hunter-skin.jpg

Jedná se o náš vlastní skin herního badatele, určený pro pátrání, který si můžete rychle a jednoduše zapnout v singleplayeru i multiplayeru.

Základní údaje

Autor: SI West & SilentPL

Název: Gtazahady.cz Hunter Skin

Vydání: 5. 9. 2015

Do hry: GTA San Andreas

Instalace

Soubory "skinchange.cs" a "skinchange.ini" vložte do CLEO složky ve hře a soubory "persn1.txd" a "persn1.dff" přidejte přes IMG Tool do uložiska gta3.img. Otevřete soubor "skinchange.ini" a přepište počet nainstalovaných skinů z 0 na 1. Soubor uložte.

Ovládání

Ve hře stiskněte Page Down a číslo skinu (v našem případě 1). Nezapomeňte, že musíte volit mezi číslicemi pod klávesami F1-F12, nikoliv mezi těmi, co jsou v pravé části vaší klávesnice. Po stisknutí této kombinace by se vám měl váš dosavadní skin změnit na skin badatele. Pro navrácení do původní podoby stačí stisknout Page Down + 0 (opět číslo pod klávesami F1-F12).

Chcete si přidat více skinů ?

Pokud si chcete vybírat mezi více postavami, stačí soubory se skiny pojmenovat jako "persn1.txd", "persn1.dff", "persn2.txd", "persn2.dff", "persn3.txd" a tak dále až do 35 (tj. maximální počet) a vložit je do uložiska gta3.img. V souboru "skinchange.ini" nezapomeňte změnit počet nainstalovaných skinů a ve hře pak zadávejte kombinace Page Down + 1-9 (čísla pod klávesami F1-F12). Pokud je skinů více než 9, zadávejte Page Down + A-Z. 

Download - 0,073 MB (ZDE)

GTAZAHADY.CZ SANDKING

gtazahady.cz-sandking.jpg

Jedná se o další výzkumné auto našeho webu, tentokráte terénní jeep s vynikajícími vlastnostmi a chováním v jakémkoliv terénu včetně popisků, odkazů a log naší webové stránky. Tento jeep můžete, stejně jako Gtazahady.cz Van, používat při každém svém pátrání v GTA San Andreas.

Základní údaje

Autor: ActiV3Drifter & SI West

Název: Gtazahady.cz Sandking

Vydání: 4. 10. 2014 (poslední verze: 27. 6. 15)

Do hry: GTA San Andreas

Instalace

Všechny soubory, které budete nahrazovat, si nejdříve pečlivě zazálohujte. Soubory "sandking.txd" a "sandking.dff" vložte pomocí programu IMG Tool do uložiska "gta3.img" a nahraďte za starší.

Download - 0,838 MB (ZDE)

GTAZAHADY.CZ VAN

gtazahady.cz-van.jpg

Jedná se o výzkumné auto našeho webu, nový a vylepšený model původního "Newsvanu" s popisky a odkazy na naší webovou stránku. U dodávky je vylepšený celkový vzhled a handling (její vlastnosti). Tuto dodávku můžete používat při každém svém pátrání v GTA San Andreas.

Základní údaje

Autor: ActiV3Drifter

Název: Gtazahady.cz Van

Vydání: 5. 4. 2014

Do hry: GTA San Andreas

Instalace

Všechny soubory, které budete nahrazovat, si nejdříve pečlivě zazálohujte. Složku "text" nahraďte za starší v hlavní složce se hrou. Soubor "handling.cfg" vložte do složky "data" v hlavní složce se hrou a nahraďte za starší. Soubory "newsvan.txd" a "newsvan.dff" vložte pomocí programu IMG Tool do uložiska "gta3.img" a nahraďte za starší.

Download - 2,5 MB (ZDE)

Patička