GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 9
Celkově: 1335731
Měsíčně: 14917
Denně: 489

Grand Theft Auto San Andreas – Teorie

1. Myslím si, že se Serial Killer Kovboj společně s Truthem dostali do problémů s mimozemšťany, kteří je poté uvěznili v Aree 69. Truth se zaručil, že o tom nebude mluvit, a tak ho pustili. Serial Killer Kovboj byl agresivnější, utekl jim a teď se před nimi snaží zachránit. Proto také někdy vyslovuje velice zajímavé hlášky. Teorie od Snaila.
2. Když budete čekat s policejním vozem před citrorýnem v Las Brujas o půlnoci, měli byste slyšet podivné hlášení z blízkého reproduktoru. Poté by se vám mělo něco přihodit. Teorie od CJ.
3. Myslím si, že Bigfoot existuje, ukrytý někde hluboko v souborech hry, ale ve hře se spawnuje stále někde jinde a to tak, abychom ho nikdy nenašli. Proto také vývojáři řekli, že je tu šance jedna ku deseti narazit na Bigfoota. Teorie od Míši.
4. Když se zamyslíte nad celou hrou, už i ten venkov je jedna obří záhada. Proč v lesích nenajdeme ani živáčka ? To už je celkem dost záhadné, že ? Proč by Rockstar Games do hry přidávali stopy Yettiho, aniž by do hry nepřidali Yettiho samotného ? To samé s pytli s mrtvolami v poušti. Myslím, že tyto postavy ve hře opravdu jsou. Stačí jen to nevzdávat. Teorie od Pavla Koudelky.
5. Když jsem si jednou četl článek o číslech 69 v GTA San Andreas a uviděl jsem obrázek vysílače HI K69, napadlo mě, že by zde mohla existovat nějaká spojitost s neznámou rádiovou stanicí z článku o UFU. Neznámá stanice se má údajně naladit, jakmile se dostanete do blízkosti Big Earu. Vysílač HI K69 se nachází ve Fort Carson, nejbližším městě od Big Earu. Myslím, že by to mohla být tato záhadná stanice. Teorie od SwS.
6. V jedné misi pro Jizzyho budete muset jednu z jeho holek dovézt do centra San Fierra k Zombotechu. Ta se poté odebere přímo do budovy. Myslím si, že Zombotech je pouze hotel s netradičním designem. Co jiného by tam ta holka pohledávala ? Teorie od SwS.

Jste autorem také nějaké zajímavé teorie ze hry GTA San Andreas ? Pokud ano, neváhejte se s námi o ní podělit a napište na e-mail administrace@gtazahady.cz. Všem příspěvkářům moc děkujeme.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička