GTA – Záhady a legendy

Stín

Foto

Databáze

Naše ikonka

Největší web o záhadách v populární sérii GTA v CZ/SK!

Partneři

Mafia.czech-games.net
Velice zajímavý web o dílech série Grand Theft Auto!
Webová stránka o hře GTA 5!
Největší web o herní sérii Resident Evil v CZ/SK!

Statistiky

On-line: 10
Celkově: 1335792
Měsíčně: 14956
Denně: 514

GTA Chinatown Wars – Zajímavosti

20. 12. 2013
Radioaktivní odpad v moři

V moři můžeme narazit na podivné barely radioaktivního odpadu v moři. Co tam ale dělají ? Více se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Terorismus

Většina hráčů hrajících GTA Chinatown Wars poměrně dlouhou dobu hlásila podivné chování obyvatel ve městě. Někteří dokonce zaslechli a zahlédli náhodné výbuchy a muže ozbrojené plamenometem či jinými zbraněmi, kteří útočili na všechny okolo sebe. Bylo také nahlášeno, že se u většiny bojů objevuje i Serial Killer Kovboj. Rockstar Games později přiznal, že několik teroristických útoků do hry opravdu přidal a uvedl je pouze jako easter egg.

Serial Killer Kovboj

Známý sériový vrah, z GTA San Andreas pojmenovaný jako "Serial Killer Kovboj", se objevuje i v GTA Chinatown Wars. Více se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Here Be Dragons!

V pravém horním rohu mapy, severovýchodně od města, můžete narazit na zvláštní plachtu pod vodou, na které je napsáno "Here Be Dragons!" (Tady jsou draci!). Skutečný původ a účel tohoto nápisu se dozvíte v následujícím videu.

Video (CFox306)

Podmořské objekty

Ve vodách okolo Liberty City se objevuje nespočet potopených lodí (podobně jako v GTA Vice City).

Duch z nemocnice

V GTA Chinatown Wars se objevuje stejná nemocnice jako v GTA 4. Výskyt známého ducha z předešlého dílu zde ale bohužel nebyl prokázán.

Další náznak Phallic Rocku ?

V GTA San Andreas se nachází podivný skalní útvar připomínající penis. Jedná se o klasický vtípek od Rockstar Games, který přetrval i do GTA Chinatown Wars, kde na podobný útvar můžeme narazit na jedné pláži.

Odkazy na skutečný svět

V GTA Chinatown Wars se nachází spousta misí, jejichž názvy odkazují na skutečné věci. Jedná se např. o mise "Jackin' Chan" (odkaz na Jackieho Chana), "Store Wars" (odkaz na filmovou sérii Star Wars) a další.

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář.
Patička